NÁSTŘIK PODVOZKŮ A DUTIN

Nástřik podvozku

Nabízíme profesionální ošetření podvozku, karoserie a dutin vašeho vozu. Nástřiky provádíme značkovými přípravky firmy WŮRTH, které zajišťují perfektní ochranu proti korozi, vlhkosti, hluku a dalším nepříznivým vlivům, které ničí podvozek a karoserii vašeho automobilu.

Nástřik podvozku zahrnuje demontáž plastových dílů podvozku a podběhů, důkladné umytí podvozku a podběhů, mechanické očištění podvozkových částí od rzi, nástřik podvozku antikorozním postřikem, nástřik podvozku a podběhů ochranným prostředkem.Po vyschnutí montáž plastových dílů podvozku a podběhů.

Ochrana dutin

Ochrana dutin zahrnuje demontáž a montáž plastových dílů podvozku, materiál pro případnou úpravu k provedení nástřiku včetně nových příchytek apod.

Nástřik dutin provádíme pokud možno konstrukčními otvory v karoserii. V místech, kde nejsou otvory navrtáme díry, kudy provedeme ošetření a nástřik, poté otvory uzavřeme gumovými ucpávkami .

Ochranný nástřik provádíme voskem s vysokým antikorozním účinkem na dutiny, viskozita při změně teploty zůstává stejná. Pro lepší účinek používáme prodlužovací nástavec s rozstřikovou rotační tryskou, která zajistí rozstřik vosku v celé dutině.